Wesprzyj nas

Możesz wesprzeć rozwój Khan Academy w Polsce na wiele sposobów:

  • Tłumaczenia filmów -zwiększanie bazy przetłumaczonych filmów jest obecnie obok rozpowszechniania wiedzy o Khan Academy najważniejszym naszym celem. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby dobrze władające językiem angielskim o przetłumaczenie jednego filmu - zajmie to od 30 do 60 minut. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Lechem Mankiewiczem (skype: lech_mankiewicz)
  • Rozpowszechnianie wiedzy o Khan Academy -Wśród Twoich znajomych w szkole, pracy czy na Facebooku mogą znaleźć się tacy, którzy korzystają z Khan Academy w swojej szkole lub mogą nas wesprzeć. Dołącz do nas na Facebooku i mów głośno o naszej działalności, tylko w ten sposób możemy usprawnić edukację naszych dzieci.Możesz też pobrać nasz plakat   i powiesić go w swojej szkole lub uczelni.
  • Przyłączając się do społeczności badawczej BadaniaRynku.pl możesz wspierać rozwój fundacji przekazując nagrodę za udział w badaniach na jej konto. Wystarczy się zarejestrować na stronie BadaniaRynku.pl i wypełniać ankiety online lub brać udział w zadaniach przesyłanych na podany adres mailowy.
  • Wsparcie finansowe - nie wszystkie prace jesteśmy w stanie wykonać w oparciu o wolontariat. Dlatego wszelka pomoc finansowa jest dla nas cenna. Środki finansowe przeznaczamy na udźwiękowienie filmów, korektę tłumaczeń, rozpowszechnianie wiedzy o Khan Academy a w przyszłości na produkcję własnych filmów edukacyjnych dostosowanych do potrzeb polskich użytkowników. Osoby zainteresowane wsparciem nas finansowo prosimy o dokonanie wpłaty na konto.

Nr konta w banku mBank: 02 1140 2004 0000 3502 7730 4070
Fundacja Edukacja dla Przyszłości, ul. Krzywickiego 34, 02-078 Warszawa

Tytułem: Darowizna dla Fundacji Edukacja dla Przyszłości, KRS: 0000476475

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, więc w każdej chwili możesz przekazać nam darowiznę, którą odliczysz od podstawy opodatkowania.
Również składając zeznanie roczne PIT, możesz przekazać naszej fundacji, KRS 0000476475 1% Twojego podatku.

Razem możemy

wesprzeć edukację w Polsce!

 

FAQ

Czym zajmuje się Fundacja Edukacja Przyszłości?
Najważniejszym celem fundacji jest przetłumaczenie zasobów Khan Academy na język polski.

Więcej odpowiedzi nt fundacji znajdziesz tutaj→
O projekcie Khan Academy tutaj→

Statut i Misja

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym się kierujemy, zachęcam do przeczytania naszego Statutu→ i naszej Misji→

Nasze dane

Fundacja Edukacja dla Przyszłości
ul. Hoża 86
00-682 Warszawa, Polska

Dane KRS: FUNDACJA EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI

+48 22 322 65 00

fundacja@edukacjaprzyszlosci.pl

www.edukacjaprzyszlosci.pl

Znajdziesz nas na

JoomlaMan